Opel corsa

Shitet nga: luli 19 Gsh 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes opek cors 1.4 benzin automatik me tabela te gjermonis dhe i po sa ardhur nga Gjermania eshte ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim