U Shit Flm Merrjep. ,rks,klim,abs,central etj.93.

Shitet nga: Arbnor 11 Mar 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet Opel Corsa 1.6 benzin,në gjendje shumë të mirë teknike dhe optike brenda jashtë.
Posedon:Hidraulik,klim,abs,central,muzik me mp3 etj. Rks edhe 12ditë.
Pēr info.më të hollësishme në nr:044631031 ose viber i njejti numër.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim