U shit flm merrjep.....rks deri18.07.2016,viti-88.

Shitet nga: Adonis 19 Mar 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Shitet opel corsa 1.3 benzin me rks deri 18.07.2016.
Veturë shumē ekonomike dhe familjare me 5 dyer.
Gjendja teknike shumë e mirë .Një pronar 7 vite.
Per info me te hollësishme ne nr:044631031 ose nē viber:+37744631031.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim