opell korsa shum lir

Shitet nga: laninot 31 Tet 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shes opell korsa 2002 e ardhun nga zvicrra shum e rujtne dhe shum e mir me motor 1.0 16v benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim