Opel Kadet

Shitet nga: skender 30 Sht 05:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
opell kadet 1.3 benzin plin ne gjendje te mir i bardhi vrejtje frenat e par jan dopt dhe denim ka qmimi 280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim