Opel Kadett -90

Shitet nga: egzon 27 Shk 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
shes opel kadet plin benxin ne gjendje te rregullt 1 vit rexhistrim boj dhe ndrrim me naj omeg vekter golf 2 ose kerr ma te madh per info na kontaktoni ne nr te telit 045643347
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim