Opel Kadett 1.6 i -90

Shitet nga: Musa 15 Gsh 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
shitet vetura Opel kadett 1.6 i ne gjendje te shkelqyeshme dhe shum i ruajtur ne gjendje perfekte me dy pal goma te reja .regjistrim me rks 1vit te plote i saporegjistruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim