U shittt

Shitet nga: isuf 06 Pri 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Kadett
shitet opel kadett 1.6 Dizel / Fabrikisht
Motorri 1.6
Ngjyra / E Bardh
Karburanti Dizel
Regjistrim deri ne 14/09/2016
Gjdo gje ne gjendje te rregullt teknike.
Viti Prodhimit / 1989
Baterin e sapo nderruar
Shpenzime minimale 5 Litra / 100 kmh
Nuk esht hipotek dhe perkthimi behet menjehere
Gjindemi ne komunen e Gjilanit
Pres Blers Serioz /
Kontaktoni ne numrin /044 320 131
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim