Opel Meriva 1.7 CDTI

Shitet nga: Njazi 27 Tet 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shes Opel Meriva 1.7 cdti viti i prodhimit 2008 me tabela te huaja . Vetura posedon : klimatronik ,abs ,airbag ,gjamat elektronik ,gjamat e pasem colour ,fellne alumini ,vetura eshte shum shum e mire si brenda ashtu dhe jashte ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim