Opel meriva

Shitet nga: Enver 08 Pri 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shitet opel meriva siq po shihet asht shum e rujtnun. Dhe interierin. Eka shum te rujtun fellnet jan te dizajnit te ri. Me guma te reja. Per inf. 044 212 006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim