Opel Omega benzin-plin rks me klime, automatik

Shitet nga: Meti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Opel Omega 2.0 benzin-plin punon në dyat, është në gjendje shumë të mirë, regjistrim edhe 3 muaj.
Ka klimë. abs, air beg, xhama elektronik, pasqyre elektronik, është automatik, radi mp3, fellne me goma te mira dhe gjithqka funksionale.
Tel 044 471 193 dhe 049 471 193
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim