Opel signum

Shitet nga: Endrit 09 Mar 02:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Signum
Shes veturen opel signum ne gjendje perfekte pa asnje defekt i posaardhur nga gjermania i doganuar dhe i ruajtur mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim