Opel Sintra 2.2 TD -99 ECO TEC -SHITET URGJENT!!!!

Shitet nga: Ahmet 23 Sht 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Sintra
Përshkrim i sendit:

Përshkrim i sendit
Shitet;

CMIMI ESHTE I VOLITSHEM ME PARA TE GATSHME 3600 EURO.

Sintra 2.2 TD , 5 Dyer 7 Ulse, ECO TEC

>> Motorri; 2.2 litra Turbo Diesel , ENDURA Amerikan
>> Viti Prodhimit; Muaj 4, 1999
>> I Regjistruar ne RKS dhe 1 vjet regjistrim
>> Xhamat elektronik hapen fabrikisht
>> Klimetronik 2 zonal A/C Funksionale
>> ABS
>> ESP
>> Pasqyret me rregullim nga mrenda dhe nxmje
>> Timonin Hidraulik
>> Karrikat me rregullim elektronik poshte/larte sipas deshires
>> Pershtatje te timonit lart poshte si dhe para mbrapa
>> 6xAIRBAG
>>7 ulse
>> 2Xhamat hapje/mbyllje me pulle (elektronik)
>> Centrale me Dirigjues dhe alarm fabriksht
>> 2 Qelsa te Opel-it origjinall
>> 4 Fellnet Origjinale te Opel-it

>> Hargjimet teper te vogla. Ne rruge te hapur 4.00 deri 4.5 litra / 100 km kurse ne qytet 5 deri 6 litra / 100 km. Kjo eshte realja qe e kam testuar.

I servisuar te ndrruara jane; 1.Frenat me gurtne te reja,2. Filteri i Ajrit, Vajit si dhe Naftes, 2. Vaji Motorrit 10W40 Sintetike gjerman, 3. Baterine e re te 75 Amperave 4. Antifrizin deri -40,

Garantoj si per dokumenta si per veture per cdo gje. Mundeni te kontaktoni permes telefonit

Cel: 044-770-941 & 049-711-119.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim