OPEL VECTRA 2.2 DISEL -01

Shitet nga: Adem 18 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra DTI 2.2 DISEL vetura esht ne gjendje shum te mir dhe gjithashtu esht shum e ruajtur vetura ka hargjime shum te vogla .ka regjistrim edhe tet muaj .vetura posedon klim .abs.air bag .felne etj. Qmimi 2900..Per me shum informata kontaktoni ne numrin 044-445-998 ose ne numer ne viber +377 44 445 998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim