Opel vectra

Shitet nga: Hajdar 27 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra tdi ka motor 2.2disel viti i prodhimit esht 2001 , gjithashtu ka kater par dyr , vetura posedon abs ,air bag ,klim. Veturaka kater disqe gjithashtu ka goma te dimrit dhe fellne. Ka regjistrim edhe tet muaj...
Per me shum informata kontaktoni ne numrin e telefonit ose viber 044-445-998 ..pres bleres serios . Adem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim