Opel Vectra 1.4 benzin plin -92 4 muj regjistrim

Shitet nga: Vectra 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet vetura e tipit Opel Vectra 1.4 benzin/plin, me regjistrim 4 muaj.
Dritaret me hapje elektronike, uleset me nxemje,radio me CD dhe USB,shiber funksional..
Vetura eshte e rujshme dhe shum e pershtatshme per familje me hargjime minimale..
Jam i interesuar te beje ndrrim me vetura te tjera,nese me pergjigjen dhe me konvenon.
Vlen te ceket se jam i interesuar te beje ndrrim me opel vectra coupe..
Gjithashtu vetura nuk eshte ne hipotek dhe per dokumenta ju garantoj
Kontaktoni edhe ne Viber ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim