Opel Vectra B

Shitet nga: shitesi 10 Dhj 01:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
opel vectra 2.2 16v benzin me motor ecotec me 145ps,regjistrim deri ne vitin 2016 muajin tetor i ruajtur dhe i mirembajtur shume mire dhe ne gjendje perfekte punuese bejme marrveshje ose nderrim me golf 4/5tdi mund te kontaktoni : 045/679/945 044/473/008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim