Opel Vectra C 2.2 Diesel - 03

Shitet nga: Opel Vectra C 2003 29 Gsh 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes veturen Opel Vectra 2.2 Diesel - viti i prodhimit 2003. Ka regjistrim deri me 15 mars 2016. Eshte ne gjendje te rregullt dhe shume e rehatshem ne vozitje.Presim bleres serioz. Gjithashtu bejme edhe nderrim nese vetura eshte e rujshme si psh Golf 4 / Opel Corsa etj. Motorrin e ka Eco Tec dhe uleset gjysem lekure. Mund te na kontaktoni ne 045 664 648. Dritoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim