Opel vectra DTI

Shitet nga: Adem 27 Tet 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra TDI,2.2 disel ka motor gjerman eco tec ,viti prodhimit 2001,.Vetura posedon :klim,abs, hidraulik ,air bag dhe fellne.
Vetura gjithashtu ka regjistrim 9muaj. Ka radio orginal prej fabrikes . Ka goma te dimrit.me një fjal vetura esht ne gjendje shum te rregullt. Pres bleres serioz . Per me shum informata kontaknoni 044 445 998. Ose ne number te viberit044445998
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim