Shitet opel vectra dti 16v

Shitet nga: sabit 27 Sht 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shitet opel vectra dti 16 ventillsh , vetura posedon klim ,airbag ,abs ,centrrall ,hidraolik,nuk ka asnje defekt harxhimet shum te vogla , beje nderrim edhe me opel astra dizell, dhe golf 4 dizell mundeni te kontaktoni ne viber +37744819142
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim