Vectra

Shitet nga: Irfan 21 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes vectren b 2.5 v6 i500 sport asht kjo vecter asht vetm per at maraklije po edhe bajm ndrrim 049775225 veq asht shum e rushme ka dhe muzik te mir goma dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim