Opel Zafira 2.0 -03 Dizel

Shitet nga: Lindi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Vetura është ne gjendje prefekte shumë e shtrengune, me 7 ulse, klim, xhama elektronik, airbag perpara dhe mbrapa, pasqyret me rrym, hargjimet shumë te vogla.
rexhistrim teri ne fund te gushtit ka 2016
nuk esht hipotek ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim