U SHT FLM MERRJEP

Shitet nga: Meha 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Shite opel zafira 1.9 cdti pra dizell viti 2006 i ardhun nga Zvicra me servis te kryer ne gjendje shum te mir me full opcion ,me goma te dimrit te reja .zafira ka 162000 km te kalume me liber servisi
Vetura esht PA DOGAN.dhe e gatshme per dogan
Qmimi shum i arsyeshem
Bejm edhe ndrrim
Viber +377-44 376 238
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim