opel zafira 1.9 cdti automatik 2005 RKS

Shitet nga: veseli 09 Mar 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
opel zafira 1.9 cdti
viti prodhimit 2005
e ardhur nga zvicra
e doganuar dhe e regjistruar
posedon
klimatronik
airbag
abs
senzora shiu
dy qelsa
7 ulse etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim