POLO 1.2 B 2002 9 MUJ REGJISTRIM -02

Shitet nga: meha 15 Pri 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet polo 1.2 b viti 2002 ne gjendje shum te mir .posedon ,KLIM,ABS, AERBEG, EPC ,CENTRALL ALARM XHAMAT ME RRYM, PASQYRET ME RRYM,DHE ESHT SHUM I RUJTUN ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim