Pastrim Gjeneraal te automjeteve Interierit&Ekst..

Shitet nga: Agim 28 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Bejm pastrim gjeneral te Interierit e te gjitha automjeteve ne menyr profesionale me Garancion ne gjdo sen ne Veturen tuaj Pastrimibehet me shampona urigjinal nga Gjermanija me arom me dizinfectim te vetures tuaj ,Veturen tuaj behet mrenda dites sidhe e terun mir apo thar mir ... Auto Larjen mund ta gjeni ne Livoq te Poshtem perball furres bukes Jona, mund te shikoni linkun ne Facebook mund te shikoni shum foto tjera ne FCB.
si dhe Tepih Kauqa

Pastroni Veturen tuaj dhe dizinfectoni largo microbet dhe mbeturinat nga vetura . pastaj do ndihesh shum mir dhe arom te mir dhe te fresket .

POLIR SIDHE WAKS POLIR .Konzervim te ngjyres / Dizinfektim te klimes pastron gjitha gypat e ajrit


https://www.facebook.com/AutoLarjaARTI

044 428 736
FLM per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim