Peugeot 307 -03

Shitet nga: nazif 07 Shk 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes peugeot 307 karavan ka vendin për 7 ulëse por i ka vetëm 5
Është në gjende të rregullt
i ardhur nga Gjermania i doganuar dhe i regjistruar n RKS deri n fund të korrikut 2015
Dhe nalt ka panarama
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim