Peugeot 407 2.0 -06

Shitet nga: Faik 14 Shk 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Gjilan
vetura eshte ne gjendje te rregullt muaji i prodhimit KORRIK 2006... dhe eshte sport
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim