Peugeot 407 2.0 HDI -07

Shitet nga: Mejdi 12 Pri 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Gjilan
Peugeot 407 2.0 HDI
Viti 2007
AutomatikTiptronic 6 shpejtesi
Panoram
Full Opcion
Me tabela te Zvicres
156 000 km me liber te servisit
Bejm trsport te automjetev nga Zvicra për ne shipri Kosov dhe Anasjelltas
Me Kamion
Nr 00377 44 137 017 tel viber
0041 79 637 2740 tel viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim