Peugeot 607,2.2 dizel -02 ndrim me vetur ma te v..

Shitet nga: xxxxxxx 21 Pri 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Peogeot 607,
viti 2002,
ngjyre e kaltert qel,
2.2 Disel.Automatik.
Regjistrim deri me Shkurt 2016,
te kaluar 210000 (te garantuara)
Ne gjendje mekanike dhe optike prefekte(dmth nuk ka nevoj per investim).


Ndrim me vetur ma te vogel

Kontakti +37745 617-777 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim