Peugeot Expert 2.0 dizel -11 Transport,vetem 65..

Shitet nga: Vedat 26 Shk 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Peugeot Expert ne gjendje perfekte me vetem 6500km te kaluara,2.0 manual,viti 2011 dhe pa dogane i ardhur nga Zvicra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim