Peugeot 205 -88

Shitet nga: pezho 205 26 Jan 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 205
Shitet dhe ndrrohet vetura dizell 1.8 shum ne gjendje te mir e shtrengune me rks te skaduar 1 vit

Nr tel vibet 044 437 586 ose 049 900 781
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim