PEUGEOT 206 1.4 -01

Shitet nga: J.k 29 Gsh 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Pezhoja o ne gjendje shum te mir.Para ni muje ja kum ndru investim 440 euro : rrypin e motorit me kejt lagerat,gumicat te kryt e motorit, kejt gumicat te rrotat,gumat i ka treja ,ulnjen dhe filterat.vetura osht me klim, hargjimet 10euro =150km regjistrim deri nfund vititgjamin e ka te krist perpara per ma shum 044885580
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim