Peugeot 206 cc 1.6 cabriolet -03

Shitet nga: Januz 15 Dhj 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
automjeti gjendet ne Gjilan Ee kam sjedh nga zvicrra ,me servisim para se me ardh ne kosov nje servis me afer 1600 sfr dhe esht ne gjendje te rregullt teknike .
162000 km.
Une e kam sjedh automjetin per veti nuk e kam sjedh per me ba biznes,por pamundsija per ta shfrytzu sepse jetoj ne mergim eshes pa asnje dilem apo defekt.
Automjeti ka hargjime te vogla dhe e mira esh te asht Cabriolet dhe mund ta shiosh freskin e natyres gjat ngasjes...
Hargjimet i ka shum te vogla me nje rezervar 45l i ban 850 km...
AUTOMJETI ESHT I DOGANUAR NGA 03.11.2017.

te ineteresuarit mund te laimrohen dhe ne viber:+41786271432
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim