Peugeot 206 cc

Shitet nga: ismet 08 Mar 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Vetura esht ne gjendje te shkelqyer,gjitha opcionet jan funksionale,kabrio kulmi hapet ne menyre elektrike dhe funksionon ne gjendje superiore sikur edhe dritaret,karrigat lekur e zez dhe e kuqe...per me shum do bej fotot tjera nese keni interesim
Per me shum info me kontaktoni ne mail ose ne numrin tim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim