Peugeot

Shitet nga: Armend 18 Sht 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shitet vetura viti 1986 vetura eshte ne gjendje te mire teknik dhe vetura nuk ka regjistrim eshte i qlajmruar ka 5 shpejtesi punon me gaz/plin qmimi eshte 480 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim