Peugeour 206 HDI

Shitet nga: afrim 09 Shk 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shitet Peugeout 206 1.9 HDI
Vetura posedon : Abs , airbag , xhama elektronik , Fellne , Centrall , Drita te mjegulles para dhe mbrapa . goma te reja M+S
Regjistrim 11 Muaj.
Eshte ne gjendje te shkelqyer , hargjime shume te vogla.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim