U Shit flm merrjep .....Peugeot -Klim -97

Shitet nga: +37744283188 29 Dhj 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
Shes Peugeot 306 Benzin 1.6
Vetura posedon:Klim Gjamat Me Rrym Abs Allugenka Hidrolik Centrall 4 Fellene Me Guma Te Mira Viti 1997 Vetura osht siq po shihet ne foto i rujshem i shtrengum tip top
Rks I ka skaduar me 15-12-2015 hala nuk ka denim dhe nuk eshte ne hipotekë.
---------- Boj ndrrim---------
Për informacione nr :044631031ose në Viber :+37744631031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim