Peugeot 307-03

Shitet nga: Tribun 10 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 699,99 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Vetura eshte e tipit peugeot 307, diesel, 2.0 por ka hargjime te uleta, me regjistrim te pare 2003. Ka regjistrim deri ne Prill. Ka te nderruar rrypin e motorit, korpen dhe llamellen, etj... Ka gomat e reja te dimrit. Eshte ne gjendje te mire, eshte i rujtun sidomos interieri dhe nuk eshte hipoteke keshtu qe e bejme bartjen menjehere. Nuk bejme nderrim. Nese doni me pa edhe me testu kontaktoni 045 300 110.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim