Peugeot 307 2.0 Diesel 2008 nga Zvicrra

Shitet nga: Ramadan Sabedini 21 Jan 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR   5 200 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Peugeot 307 2.0 HDI 2008 Disel karavan eshte shum e ruajtur siq po shihet ne foto eshte veture e ardhur nga shteti i Zvicrres ,shpenzimet i ka shum te vogla 4 deri 6 litra max ,vetura eshte pa dogan me daten 05.12.2015 ka ardh ne Kosove dhe nuk eshte vozit ende nKosove.
Servisin e ka te kryer para dy muaje Ulen,Filterat ,Rrypin e motorrit ,Diskat me gurtne si dhe PartikeFilterin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim