Peuguet 307 -08

Shitet nga: Flamur Ramadani 30 Mar 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
disel 1.6 hdi ,automatik,tiptronik, klimatronik, Vetura eshte ne gjendje perfekte mund te verifikoni ne cilin do servis , e ardhur nga zvicra me liber servisi dhe kontrolle te regullta. Vetura nuk eshte e doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim