Shes Veturen Pezho 307 Dizel

Shitet nga: Nestret 06 Mar 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shes veturen Pezho 307 Dizel i ardhur nga zvicrra ne Mujin Shtator te vitit 2015 i regjistrum ne Fund te vitit 2015 asht ne gjendje shum te mir ka Navigacion Karriget me Nxemje Ka dhe Klim. me Dypar Goma per ver e Dimer po dhe me Dypar Bandasha Qmimi 4800€ . Po e bajm dhe me marrveshje te interesuarit apo Blersit serioz ne ket numer kam viber.+377 45638519.ju lutem vetem serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim