Shes veturen Peugeot 307

Shitet nga: Burim 22 Dhj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Peuegot 307 2.0 hdi wagon viti i prodhimit 2005 dritaret elektronik , klime ,abs , central te gjitha serviset e kryera ne rregull dhe ne gjendje shum te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim