u shit flmMerrjep

Shitet nga: Tafa 12 Jan 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Shitet pezho 307 ne gjedje shum te mir
E rujtun e paster si mrena dhe jasht
Viti 2004 e regjistrume per her t par 2009
Kilometrat e garantume 181 mi
Ni pronar 3 vjet ne kosov e ardhun prej ch
1.6 HDI hargjime shum te vogla 3.8 liter 100/km
E servisume sot me daten 18.12.2015
Nuk ka nevoj per as ni euro investim guma dimrit
Airbag centrall klim funksionale xhama me rrym komanda n timon radio cd viber +37744660027
Bojm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim