Peugeot 309

Shitet nga: PEUGEOT 309 03 Dhj 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR   1 180 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 309
Shes veturen Peugeot 309 "1.9 diezel , ngjyr te kuqe, marsh manual, eshte ne gjendje te mire teknike, shpenzimet e vogla, me fellne, gomat e dimrit te reja(23.01.15). Trapin e mram e ka te ri,marshin e ri, amurtizerat e reja,diskat e reja, gurnet e reja plus ni pare gurne rezerv dhe shume pjes tjera teknike i ka te reja.
I çregjistruar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim