Shitet

Shitet nga: Isuf 23 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 405
Shitet per pjese dhe komplet e qlajmeruar me kohe dmth pa denim eshte 1.9 dizel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim