Peugeot 407 -07

Shitet nga: arber 07 Jan 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 407
pezhezhoja osht ne gjendje te mir teknike si ashtu dhe nga pamja jashtem vetura posedon kto gjera klim , abs , navigacion, karrikat me nxemje , tempomat ,cenzora te parkimit ,cenzora per pastrimin e dritave , uleset elektronik , posedon 180 ps , dhe shum gjera ekstra
Vetura ësht pa dogan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim