Shitet Urgjent Pezho Boxer 2.5 dizell

Shitet nga: Pezho 18 Shk 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Boxer
Shitet urgjent pezho boxer me centrall mbyllje, hidraulik punimet ne motorr perfekt dhe kariseri. Ni muj e gjys regjistrim . 2.5 dizell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim