Peugeot Partner 1.6 hdi , viti 2006/11/27

Shitet nga: Rabit Krasniqi 14 Nën 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: Partner
Vetura e pershtatshme per transport Peugeot Partner 1,6 hdi ne gjendje shume te mire e sapoardhur nga Suedia, e homologuar dhe doganuar.

Per me shume detaje ju lutem me kontaktoni permes emailit (rabitkrasniqi@gmail.com) apo viber-it ne numrin +46 76 2321001.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim