Pjesë rezerv per vetura -92

Shitet nga: sokol sadiku 17 Mar 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
shiten pjeset rezerv per vetur pezho 405 karavan -disel 92. boshpumpa .4 dyert .gypeki .kuka .topani i vakumit
.vollanti dhe shume pjes tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim